Webmaster:

HLAVNÍ SPONZOR: BRIT

KDE: Kulturní Dům KYJE / ŠIMANDA, Šimanovksá 47, PRAHA 9, KYJE

KDY: 25.5.2019

ROZHODČÍ: pan Timo PEHAR (Chorvatsko)

PROPOZICE ke stažení ZDE

PŘIHLÁŠKA ONLINE na www.dogoffice.cz

1. UZÁVĚRKA: 07.04.2019

2. UZÁVĚRKA: 05.05.2019

PREVENCE VÝŽIVOU PRO MALÉ VELKÉ LÁSKY

Malá plemena mají specifické nároky na výživu. Vzhledem k malému vzrůstu se pohybují v prostředí s vysokou koncentrací prachu a škodlivin. To s sebou přináší vyšší hladinu stresu a extrémní zátěž pro vnější i vnitřní ochranné bariéry organismu – srst, kůži, slizniční imunitu a buněčnou obranyschopnost. Specifická anatomie – krátký trávicí trakt a rychlé zažívání oproti velkým psům - vyžaduje přísun vysoké koncentrace živin v malé krmné dávce. Brit Care přichází s novými recepturami bez kompromisů, navrženými speciálně s ohledem na potřeby malých plemen. Nabízejí vysoký obsah masa bez obilovin a funkční látky na podporu imunity, kondice, zdraví srdce, srsti, kůže, zubů a kostry. Receptury obsahují podíl přidaného čerstvého jehněčího či lososa pro zlepšení dlouhodobé chutnosti a pozitivní vliv na stravitelnost.