Webmaster:

E-mail: roman.soucek2009@gmail.com

Jak a proč se stát členem KCHČ?

Jsme nejstarším klubem pro plemeno čivava na území ČR. Klub založila MUDr. Jitka Pacltová, která v roce 1971 dovezla do Československa první čivavu. S námi se pojí tradice, zkušenosti, nadstandartní servis chovatelům a našim členům. Prioritou je pro nás zdravé plemeno dle standartu, řídíme se v tomto směru aktuálními světovými trendy s důrazem na požadavky našich chovatelů a názory členů klubu.

Pro vstup do Klubu chovatelů čivav - stačí jen vyplnit naši jednoduchou  přihlášku , zaslat ji na adresu uvedenou v přihlášce a zaplatit členský příspěvek.

Pro vstup jsou tu tyto hlavní důvody:

1. rádi by jste podpořili a aktivně ovlivnili vývoj plemene čivava
  2. zaujaly vás výhody klubu a chcete je začít využívat (detaily níže)
  3. chcete mít dokonalý a nekomplikovaný chovatelský servis
  4. chcete mít přehled, chcete být maximálně a seriozně informováni a mít možnost se vyjadřovat k dění v klubu a spolurozhodovat o vedení klubu
  5. chcete být v úzkém kontaktu s námi ostatními, chovateli a příznivci plemene

Výhody klubového členství:

1. Ročenka, tiskovina s maximálním množstvím informací klubu, výsledků TOP čivava, klubových šampionů, možnost prezentace CHS, chovných jedinců
  2. získání titulů "Klubový vítěz" na našich klubových výstavách (tento titul je zadáván pouze pro členy našeho klubu)
  3. možnost zapojit se do soutěže TOP ČIVAVA, kterou organizuje náš klub
  4. prestižní titul Klubový šampion KCHČ pro výstavně úspěšné pejsky
  5. možnost vyjádřit své názory a náměty prostřednictvím e-mailu na stránkách klubu. Na tyto náměty a připomínky je bezprostředně odpovídáno.
  6. Vaše připomínky člena budou pravidelně aktivně zapracovány a projednány na členské schůzi - hlas a názor člena má u nás opravdu svou důležitost
  7. možnost rozhodovat o vedení klubu volbami pravidelně 1x za 3 roky
  8. přístup do databáze chovných psů
  9. možnost inzerce v Klubovém tisku, na klubových stránkách
  10. možnost podílení se na tvorbě Ročenky
  11. Při zaplacení krycího listu nevyžadujeme žádné další poplatky za narozená štěňata, jelikož již každý klub bez rozdílu dostává od ČMKU dotaci za vyhotovené průkazy původu.

*   PŘIHLÁŠKA ČLENA