Jak a proč se stát členem KCHČ?

Jsme nejstarším klubem pro plemeno čivava na území ČR. Klub založila MUDr. Jitka Pacltová, která v roce 1971 dovezla do Československa první čivavu. S námi se pojí tradice, zkušenosti, nadstandartní servis chovatelům a našim členům. Prioritou je pro nás zdravé plemeno dle standartu, řídíme se v tomto směru aktuálními světovými trendy s důrazem na požadavky našich chovatelů a názory členů klubu.

Pro VSTUP do Klubu chovatelů čivav stačí jen vyplnit přihlášku do klubuGDPR a zaplatit členský příspěvek nového člena klubu ve výši 500 Kč. Přihlášku, GDPR a potvrzení o platbě pak poslat na adresu nebo email uvedený v přihlášce. Detaily členských poplatků: Poplatky

Pro vstup jsou tu tyto hlavní důvody:

1. rádi by jste podpořili a aktivně ovlivnili vývoj plemene čivava

2. zaujaly vás výhody klubu a chcete je začít využívat (detaily níže)

3. chcete mít dokonalý a nekomplikovaný chovatelský servis

4. chcete mít přehled, chcete být maximálně a seriozně informováni a mít možnost se vyjadřovat k dění v klubu a spolurozhodovat o vedení klubu

5. chcete být v úzkém kontaktu s námi ostatními, chovateli a příznivci plemene

Výhody klubového členství:

1. Přístup k aktuálním informacím z prostředí klubu, dění kolem plemene, přehled pořádaných výstav, výsledky výstav a mnoho dalšího, prostřednictvím webu a uzavřené skupině na FB

2. Možnost zapojit se do exkluzivní soutěže TOP ČIVAVA, kterou organizuje náš klub výhradně pro své členy. Máte za sebou úspěšnou výstavní sezonu? Porovnejte výsledky svého pejska ostatními a získejte umístění v prestižní soutěži TOP ČIVAVA KCHČ.

3. Pro výstavně úspěšné pejsky můžete získat prestižní titul Klubový šampion KCHČ  – tento exklusivní titul je dostupný pouze pro členy KCHČ.

4. Možnost vyjádřit své názory a náměty prostřednictvím e-mailu na stránkách klubu. Na tyto náměty a připomínky je bezprostředně odpovídáno.

5. Vaše připomínky člena budou pravidelně aktivně zapracovány a projednány na členské schůzi - hlas a názor člena má u nás opravdu svou důležitost

6. Možnost rozhodovat o vedení klubu volbami pravidelně 1x za  4 roky

7. Možnost prezentovat Vaše chovné psy v databázi chovných psů na webu KCHČ

8. Možnost prezentovat Vaší CHS v databázi na webu KCHČ